1 / 7
Fiat Ducato 2.3JTD
5.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 11:23

Гевгелија / Гевгелија

Fiat Ducato JTD
- 2007g.
- 88kW,
- 272.000km.
- 1300кг. носивост.
Возилото има клима и е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам