1 / 6
Ford Tranzit 2.4 TDCI
5.300 €
28.06.2022 11:26

Гевгелија / Гевгелија

Ford Tranzit 2.4 TDCI
- 2008g.
- 103kW,
- 203.000km.
- 1395кг. носивост.
Возилото е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам