1 / 12
MERCEDES.SCANIA.MAN.DAF.IVECO.RENO METALNI KAMIONCINJ
350 МКД
01.08.2022 11:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

MERCEDES.MAN.IVECO.RENO METALNI KAMIONCINJA REKLAMNI...NOVI..350 DEN..

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

VACE
Потврден огласувач
071321187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам