1 / 12
Renault Megane
3.000 €
16.08.2022 15:45

Тетово / Тетово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2.0i 2005 98kw/135ps🇨🇭150.000
so servisna knishka
doneseno od ch pred 2 god
Automatik
Cabrio
Panorama krov
Halogenki
Startstop
sensori napred nazad
i mn drugo
071545822

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nush
Потврден огласувач
071545822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам