1 / 10
RENT A CAR OHRID
35 €
Денес 09:40

Охрид / Охрид

РЕНТ А КАР ОХРИД ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во регионот.
Возилата темелно се чистат и се проверува техничката исправност после секое изнајмување.
Изнајмување минимум 3 дена
Доколку сакате позитивно искуство и професионален однос без скриени трошоци, чуствувајте се слободно да не контактирате.
📞 078240274📞VIBER/WHATSAPP
35€ DEN

Категорија: Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078204274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам