1 / 8
Kamelija Stan 66m2 nas.Voska
890 €
11.07.2022 16:05

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti kamelija nudi na prodazba stan 66m2 od koi 53m2 stambena povrsina i 13m2 terasa.
Stanot se naoga na 5 ti kat (bez lift) renoviran.
Dnevna so trpezarija i kujna,spalna soba,wc so kupatilo terasa.
Stanot ima i podrumska prostorija od 4m2.
informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам