1 / 10
Nov Trosoben stan Rasadnik 3 kat 88m2
1.100 €
28.06.2022 11:59

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

88 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba nov trosobem stan vo nas.Rasadnik.
Stanot e so povrsina od 88m2 i podrum od 5 m2,na 3 kat.
Raspored:
Prosrtran dnevna soba
Dve spalni sobi
Terasa
Gostinsko WC
Wc so Kupatilo
Postavena instalacija za sopstveno parno
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам