1 / 5
Xiaomi Note 8 Pro
9.500 МКД
08.08.2022 12:21

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 8 Pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava smartfonot odlicno socuvan bez tragi na koristenje ima fingerprint i drugi senzori ne e osteten nisto nema menuvano nisto koristen e samo 1 mesec

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
078385852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам