1 / 12
Vila Marija Struga
По Договор
30.06.2022 08:28

Струга / Струга

Квадратура:

18 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Вила Марија,
се наоѓа на 90 метри од градската плажа на брегот на Охридското езеро.
Располага со 3 двокреветни и 5 трокреветни соби, секоја со сопствено купатило, WI-FI мрежа, кабелска ТВ, фрижидер, добро укомпонован мебел, голема тераса и двор со добро уреден зелен парк. Вилата располага со заедничка чајна кујна.
Тел. 070 653 600

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070653600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам