Се продава стан на Џон Кенеди
По Договор
07.07.2022 11:30

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1963

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул.Џон Кенеди Бр.39

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум.

Станот има две спални соби, дневна со кујна, едено купатило,мал шпајз и балкон.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dragica
Потврден огласувач
070343191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам