1 / 10
Стан во СТРОГ ЦЕНТАР
63.200 €
17.03.2023 07:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Туристичка бр.77

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ, невселен еднособен апартман бр. 5 со вкупна површина од 50 м2 на бул. Туристичка бр. 77, Зграда 1, Влез 3, Кат 2, со лифт, во Охрид, КО Охрид 3, КП 14766/6 (строго централно градско подрачје). Апартманот е со североисточна оринетација. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна, и пространо купатило. Може да се изведе спална. Апартманот е веднаш вселив. Се продава со вградена клима уред Daikin. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за апартманско сместување за привремен престој, како и за туристичка дејност. Цена 63200 ЕУ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам