1 / 1
Se prodava plac
1 €
05.09.2022 13:45

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1428 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od vkupna povrsina 1428 m2
Dve markici za gradba
1.П+2+Пк 617,59 м2
2.П+2+Пк 643,13 м2
parcela 1596
Vo blizina na zatvorot Gevgelija vednas do Drvo stil
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ema
Потврден огласувач
071233600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам