1 / 5
Se prodava corratec (MTB)
350 €
28.06.2022 13:54

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

14 "

Se Prodava

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Daris
Потврден огласувач
078933922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам