1 / 1
Превод и обработка на податоци
300 МКД
Цената не е фиксна
28.06.2022 14:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Преведување

Пол:

Не е важно

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при:

- Изработка на каталози и брошури (со производи, услуги и ценовници);
- Превод на разни документи на англсики јазик и словенечки јазик (брошури, прирачници, медицински резултати и извештаи (бесплатно), книги за издавачки куќи, новинарски артикли);
- Изработка на презентации;
- Изработка на табели (со формули и дијаграми, од попис или магацинско раководење артикли , за водење архива, податоци за вработени, итн);
- Изработка на професионални резимеа и мотивациони писма и целосни апликации (при вработување на домашни и страни платформи);
- Средување докумантација и аплицирање при запишување студии во Словенија.

(кликнете на линкот долу за повеќе и за контакт) -->>
https://virtualen-asistent.blogspot.com/2022/04/blog-post.html

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Соња
Потврден огласувач
077568809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам