1 / 1
DELL Latidude 3510
470 €
475 €
Денес 11:38

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Skoro nov, 2 meseci koristen, pod garancija od Dell.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
75212000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам