1 / 1
Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156
750 МКД
1.000 МКД
16.08.2022 12:47

Карпош / Скопје

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
075213456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам