1 / 7
Mercedes S320 Long
12.500 €
13.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e so full oprema i redovno servisirana ,moze zamena so audi a4 a5 so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
078823653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам