1 / 8
Velosiped
2.500 МКД
Цената е фиксна
29.07.2022 17:45

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

25 "

Prodavam velosiped ispraven se site aparatcina mu rabotat simano aparatcina racki kocenici alominski 25 gumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076800170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам