1 / 6
ПЛАКАР БУЈОТО "NACHT" - ЕКСПОНАТ!!!
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 18:03

Аеродром / Скопје

Заради селење на изложбен салон, се продава плакар со медијапански фарбан фронт лакиран висок сјај црна боја, Hettich механизам и BLUM застаклени фиоки. Димензија 400х250х60. Плакарот е монтиран во салонот на Бујото во Аеродром. Плакарот може да се подели на 2 дела - 200х250х60.

PLAKAR BUJOTO

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070255763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам