Horizontalen zamrznuvac gorenje
13.000 €
28.06.2022 14:32

Гази Баба / Скопје

Se prodava horizontalen zamrznuvac gorenje 450litra kupen 2015 godina socuvan
Broj:075755062

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075755062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам