1 / 12
Изнајмуваме Апартмани во Љубаништа
1 МКД
Цената не е фиксна
28.06.2022 15:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

33 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

158 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Љубаништа, Охрид

--
Во Љубаништа на само 20-30 метри од езерото, располагаме со два апартмани, можи да се сместат до 4 лица(2+1+1), француски лежаи и два кревети;
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, кујна, купатило и тераса; Опремени, со се што ви е потребно: LCD TV, фрижидер, пегла, итн.
- Има безплатен Wi-Fi интернет, паркинг простор

За повеќе информации и резервации контактирајте не на:
071349542 – Лидија
--

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078881987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам