1 / 7
opel Astra
2.300 €
13.07.2022 13:00

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

za kontak070723199 za kes
1.9 disel ekstra motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Erkin
Потврден огласувач
070512374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам