1 / 1
EVTIN URBANIZIRAN PLAC
10.800 €
Цената е фиксна
23.07.2022 23:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

240 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naogja vo Vidobista so markica od maksimum kata vo osnova 90m2, bruto 360m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам