1 / 8
VW TURAN 2.O TDI 7 SEATS
36 €
28.06.2022 15:57

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Turan 2.0 tdi
Istecen registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DelTa
Потврден огласувач
070271477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам