1 / 1
PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA
По Договор
20.07.2022 14:30

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

135 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

KRSTE ASENOV

stanot e visoko prizemje
mnogu dobri zgradi
so parking mesta so dvor 🌲🌲🌲🌲
IMA CIST IMOTEN LIST 🏡
➡️➡️KONTAKT TELEFON 070889110 ⬅️⬅️


Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам