1 / 11
Se izdava apartman vo Ohrid
По Договор
26.07.2022 15:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kej Marsal Tito

ПОЛОЖБА:
Апартманот се наоѓа на прекрасна локација, на само 50 метри до градскиот кеј, 200м од охридската чаршија.

СМЕСТУВАЊЕ:
Апартманот има 45 м2,има една спална соба и капацитет за 4 особи. Посебен дневен престој со трпезарија и целосно опремена кујна, тоалет со туш кабина и има тераса.

СОДРЖИНА:
Апартманот располага со приватен паркинг, нуди целосна приватност, бесплатен Wi-Fi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Krste
Потврден огласувач
072313167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам