1 / 9
Seat Ibiza 1.9 131hp
3.500 €
Цената не е фиксна
14.08.2022 12:34

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seat ibiza 1.9tdi 131hp
-registrirana cela godina
-zatemneti stakla so atest
-novi gumi letni
-novi gumi zimni so celicni bandasi
-smeneto ulje ,filtri
-tempomat
-greaci na sedista /retrovizori
-ozvucuvanje
-96kw/131 hp
-radio na touch so parking kamera
-novi diskovi i plocki i mn dr rab za poveke info na VIBER 38975869569 Andrej

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам