1 / 10
Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг
30 €
Цената не е фиксна
40 €
13.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото,плоштадот и стариот дел на градот.

Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Во него може да се сместат најмногу 4 лица (2+2).

Располага со:
- тераса
- спална соба
- дневна соба со комплетна кујна
- фрижидер
- трпезарија
- гарнитура
- LCD TV
- купатило со туш кабина,
- пешкири, фен, пегла, итн.

Апартманот има и бесплатен интернет(Wi-Fi) и бестплатен паркинг во гаражата од зградата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
071 492 203 - Darko

*цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jana
Потврден огласувач
071200747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам