1 / 5
Dell XPS 9500
1.000 €
Цената е фиксна
20.09.2022 15:54

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500.

Intel i5 10300H
8GB RAM
Intel UHD graphics
500GB nVME SSD
15.6" FHD+ IPS Infinity Edge display

Лаптопот е нов, некористен, вклучен само за проверка, со кутија и сите пропратни додатоци.

Лаптопот има интернационална гаранција до Јуни 2024.

Цена 1.000 евра, без замени.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Јане
Потврден огласувач
070333143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам