1 / 3
Drven prozor so termopan staklo ne vgraduvan
1 МКД
28.06.2022 18:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Дрвен прозор со термопан стакло, не употребуван, не е вградуван.
Димензии на рамката: 60х140х7цм.
Профилот на стаклото е даден на сликите, ширина 2цм..

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

PLIK TASHNA DO ALIGATOR VESHTACHKA KOZA

350 МКД

GUESS narakvica saat so cirkoni

950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам