1 / 11
MAZDA 5 (germanska) 7 sedista,dizel,2010g.
250.000 МКД
26.07.2022 12:11

Неготино / Неготино

Марка:

Mazda

Модел:

5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 5, 2.0 cd 110 ks
germanska,
sega donesena,
7 sedista,
ulje MAZDA ultra pdf 5w 30 c 1 i
filter Mann sega smeneti,
Gumi 205 55 r16 novi-sega staveni-pred 10 dena.
6 brzini,Tempomat, 7 sedista,
od 2014 ima eden gazda,
site servisi se praveni vo Mazda germania,ima dokumenti za toa,
klima ispravna,
kaisot e smenet na 120.000 km i na 241.000 km.
ima nov Tüv vo germ.

koltta sega e vo MK.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам