1 / 3
Samsung Galaxy A7
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 21:15

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy A7

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

AMOLED display
Octa core procesor
153.6mm(6.0full rectangle)
151.8mm(6.0 rounded corners)full HD+sAMOLED
24MP+5MP+8MP triplerear camera
25MP front camera
64GB MEMORY
4GB RAM

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
079246365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам