1 / 3
Тросед, двосед и фотелја.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2022 22:30

Штип / Штип

Се продаваат тросед, двосед и фотелја во исправна состојба, цена по договор.
Тел. за контакт: 077/810-652
Верка

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
070860171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам