1 / 3
Prodavam boombox kasetofon Hitachi trk-8180h
2.000 МКД
3.000 МКД
28.06.2022 22:08

Аеродром / Скопје

Prodavam boombox kasetofon Hitachi trk-8180h, so solidna sostojba, odlicen zvuk, no so tragi na koriatenje
Odlicna dekoracija za sekoj prostor

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070338008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам