1 / 5
Bitovi DeWALT - 32 SET
1.500 МКД
01.07.2022 16:28

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam set so 31 bita, marka: DeWALT, kupeni vo Germanija. Prakam po Kargo. KONTAKT. 070 206 079

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам