1 / 5
ARMIRACKI KLESTI - KNIPEX 300 i 280 mm
2.100 МКД
2.200 МКД
07.08.2022 16:15

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM novi armiracki klesti KNIPEX kupeni vo Germanija . BOJA: SIni od 300 mm i CRNI 300 i 280 mm. Cena: 1900 do 2200 denari zavisno od boja i golemina. Prakam i po Kargo. KONTAKT: 070 206 079

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам