1 / 11
AUDI A5 S-Line 2.0 TDI 125 KW 2011 GODINA
15.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.10.2022 01:16

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A5 2.0 TDI S-LINE Декември 2011/2012 година, 125 kw / 170 ks
поседува:
-S-LINE опрема
-кожен волан
- летни и зимски гуми
-18 ка оригинални ауди бандажи со одличен изглед
- направен мал сервис сменети се сите филтри и улје , и голем сервис пред 40000 км
- регистрирано е до 24.01.2023 год.
- два клуча
Може замена за Тигуан 2017/2018 , Peugeot 3008 2017/2018 со моја доплата или за помало возило со ваша доплата
Повеќе информации на тел број: 077/585-800

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
077585800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам