1 / 3
TERMOMETAR
3.200 МКД
13.10.2022 18:43

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Prodavam drveno/bakaren TERMOMETAR, kako na slikite, dolzina 60 cm. Kupen e vo Germanija. Prakam i po KARGO. KONTAKT: 070 206 079

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам