1 / 2
PECKA NA PLIN / GREALKA
2.500 МКД
03.08.2022 11:42

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Malce koristena , vo super sostojba, dobro izgleda i funkcionira , za domasno koristenje. Dimenzii: 75x50x38x38 cm. Prakam i po KARGO. KONTAKT: 070 206 079

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам