1 / 2
Се продава стан зграда Шералти-Битола.
55.000 €
Цената е фиксна
29.07.2022 14:22

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.Наум Наумовски Борче

Се продава стан зграда Шералти-Битола.
Зградата се наоѓа на ул.Наум Наумовски Борче наспроти детската градинка Пролет.
Станот е со вкупна површина од 55 м2 и се наоѓа на првиот спрат.
Станот се состои од спална соба , дневна соба кујна и трпезарија отворен концепт , тоалет и 2 балкони.
Зградата е во завршна фаза на изградба.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижнини Капитал Инвест
Рузвелтова 17
Потврден огласувач
075202228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам