1 / 3
Segway Snarler 600GL
По Договор
Денес 12:12

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2022

Модел:

Segway Snarler 600GL

Километри:

5000

Segway Snarler 600GL 2021
- 1700km
- Registriran
- Servisiran
- EPS
- Garancija 1 godina
- So site opciji Full
- Led svetla
- alominski bandasi
- smart Atv se kontrolira so aplikacija vo telefon
I mnogu drugi
Mozhe zamena so kola,material,atv so realni ceni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nusret
Потврден огласувач
075413333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам