1 / 12
Grunding R303 stereo receiver!
4.500 МКД
29.06.2022 05:22

Кисела Вода / Скопје

Dobro socuvan stereo receiver od germanskiot brend Grunding R303, izuzetno mokjen, moznost za memoriranje na 30 stanici.
Dimenzii (WHD) 435 x 125 x 330 mm
Snaga: 2 x 130/75 Watt muzicka/nominalna mokjnost na 4/8Ohma

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам