1 / 7
Mercedes c 200
По Договор
15.11.2022 06:02

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Vo odlicna sostojba prva farba ful oprema se funkcionira servisirana prednica zadnica nov akomulator atestiran plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
078254812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам