1 / 7
crescent rask r50 29" gumi 20" ram 2022 NOV!
799 €
09.05.2023 16:59

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava skoro nov bike kako sto gledate na slikite
odgovara na visina 180cm pa nagore
Golemina L/XL 53ka
Viljuska Rock Shox Recon RL, Solo Air, 100mm
Zaden menuvac Shimano XT RD-M8100-SGS
kocnici Shimano MT400
Preden pogon SLX®, M7100 32h 170 / 175mm
Kaseta Shimano® SLX CS-M7100 10-51
Gumi Kenda Booster TR XC 29 × 2,20
Lanec Shimano® SLX CN-M7100
preden lager Shimano HB-MT400-B
zaden hub FH-MT-510-B
Tezina 12.6kg

Cena 950 Euro
Moze zamena za macbook so M1

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

F-bay
Потврден огласувач
078313469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам