1 / 2
Се продава камион Iveco
1 €
28.09.2022 15:10

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава камион Iveco во исправна состојба.
Година на производство - 2006
Километража - 382.670
Цена по договор
Информации на телефон: 078/426-231

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Специјал Продукт
Потврден огласувач
078426231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам