1 / 3
Polnaci za postari modeli Nokia otorola Samsung Sony Alcate
200 МКД
29.06.2022 10:43

Штип / Штип

Povekje vidovi na polanci za postari modeli na mobilni telefoni
NOKIA
SONY Ericsson
Motorola
Alcatel
Samsung
I dr.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава / Можна е замена од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам