1 / 5
SONY Ericsson K800i so Bluetooth zvucnik
1.500 МКД
29.06.2022 10:45

Штип / Штип

SONY ERICSSON K800i so originalen polnac i bluetooth zvucnik

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам