1 / 10
SUZUKI GSXR K5 600CC MK TABLICI
3.850 €
Цената е фиксна
3.950 €
Денес 11:42

Кочани / Кочани

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

K5

Километри:

40000

SUZUKI GSXR K5 600CC MK TABLICI

REGISTRITAN DO 05/2023✔️
SMENETO UJLE FILTER PRED 100KM ✔️
NOVI GUMI 2022 MICHELNI MONTIRANI PRED 100KM SO BALANSIRANJE ✔️
KM 45000 ✔️
CENA : 3850€ POVEKE INF 074-224-222
BEZ ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆MERCEDES CLA 200 SHOOTING BRAKE 2015G 2.2 136KS

16700 €

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

6499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам