1 / 3
Bandazi celicni 4x108 so letni gumi 195/65/15
2.500 МКД
Цената е фиксна
04.10.2022 11:23

Куманово / Куманово

Se prodavaat 2 celicni bandaza 4x108 so letni gumi 195/65/15 Nexen vozeni 2 sezoni. Tel kontakt:078/608-910

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Djokica
Потврден огласувач
78608910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам