1 / 2
Mesalka za beton,kako NOVA
16.900 МКД
19.000 МКД
30.11.2022 17:14

Прилеп / Прилеп

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV Slovenska
Info na 078270705
078270705
078270705

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

marin
Потврден огласувач
077880600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам